Filtruoti
Komercinio ir keleivinio transporto alyvos
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 209L1 209,000L 1 vnt2 664,75 € + PVM12,75 € / L + PVM
- SHELL Helix Essential Drive ECT 5W-30 5L1 5,000L 3 vnt50,00 € + PVM10,00 € / L + PVM
- SHELL Helix Essential Drive ECT 5W-30 209L1 209,000L 1 vnt1 750,00 € + PVM8,37 € / L + PVM
- SHELL Helix Extra Pro AP-L 5W-30 Eco 20L EURO1 20,000L 1 vnt292,60 € + PVM14,63 € / L + PVM
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 RN17 Eco 20L EURO1 20,000L 1 vnt293,40 € + PVM14,67 € / L + PVM
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 5L EURO1 5,000L 3 vnt75,00 € + PVM15,00 € / L + PVM
- SHELL Helix Essential Drive 5W-40 5L1 5,000L 3 vnt45,00 € + PVM9,00 € / L + PVM
- SHELL Helix Essential Drive 5W-40 209L1 209,000L 1 vnt1 650,00 € + PVM7,89 € / L + PVM
- SHELL Tellus S2 VX 46 5L1 5,000L 3 vnt40,32 € + PVM8,06 € / L + PVM
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 RN17 209L1 209,000L 1 vnt2 664,75 € + PVM12,75 € / L + PVM











